Czy powinienem zrobić peeling PRX-T33: opinia lekarzy i pacjentów

0
9157
Peeling PRX-T33

Peeling prx-t33 to najnowsze osiągnięcie w kosmetologii, które stymuluje i przywraca skórze bez długiego powrotu do zdrowia. Ta procedura jest analogiem do popularnej biorewitalizacji i odnosi się do środkowych zabiegów złuszczających, które promują odmłodzenie i poprawiają kondycję skóry.

Istota nowej metody

Peeling PRX-T33

Peeling chemiczny prx-t33 to stymulator skóry z kategorii złuszczających linii środkowych, który pozwala usuwać blizny, trądzik, drobne zmarszczki i plamy starcze bez urazowej interwencji.

Główną różnicą między peelingiem PRX-T33 a klasycznym jest działanie przeciwstarzeniowe bez uszkodzenia naskórka.

Peeling prx-t33 ma na celu stymulację górnej warstwy skóry, bez negatywnego wpływu na zewnątrz. Do zabiegu stosuje się specjalny preparat, który ma wiele zalet w porównaniu do innych opcji obierania:

  • Nie powoduje silnego zaczerwienienia;
  • Nie ma światłoczułości;
  • Można to zrobić o każdej porze roku;
  • Nie łuszczy skóry;
  • Nie pozostawia blizn;
  • Nie tworzy leczniczej skorupy;
  • Eliminuje kolejne przebarwienia.

Głównym celem peelingu prx-t33 jest natychmiastowe wniknięcie w wewnętrzne warstwy skóry, aktywacja komórek i przyspieszenie ich regeneracji, co pomaga oczyścić, szybko przywrócić naskórek i utrzymać go.

Skład chemiczny

Peelingująca ampułka PRX-T33

Skład chemiczny peelingu prx-t33 jest dość prosty - zawiera tylko trzy składniki, które w połączeniu mają korzystny wpływ na naskórek. Rozwiązanie złuszczające obejmuje:

  • Nadtlenek wodoru 3% - środek antyseptyczny, który oczyszcza z zanieczyszczeń i nasyca naskórek tlenem, zwiększa wrażliwość receptorów. Ma również działanie wybielające;
  • Kwas kojowy jest składnikiem, który hamuje produkcję melaniny, eliminuje przebarwienia i ma działanie przeciwbólowe;
  • Kwas trichlorooctowy 33% to kompleks przeciwzapalny, który oczyszcza pory, niszczy bakterie chorobotwórcze i stymuluje wzrost fibroblastów, które zwiększają elastyczność skóry.

Składniki kompleksowo wpływają na naskórek, pomagając osiągnąć pożądany efekt. Dzięki ich wpływom skóra wygląda młodziej, świeżo i zdrowiej.

Plusy i minusy obierania PRX-T33

Plusy i minusy obierania prx-t33

Niewątpliwie procedura ma wiele plusów i minusów, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o obieraniu prx-t33. Znając wszystkie jego zalety, możesz dokładnie wiedzieć, czy ta metoda jest odpowiednia, czy nie.

Wśród korzyści pojawiają się:

  • Możliwość przeprowadzenia zabiegu przez cały rok, nawet zimą;
  • Bezbolesność Pozostaje tylko uczucie pieczenia;
  • Czas zabiegu - nie więcej niż pół godziny;
  • Brak zaczerwienienia, skórki i łuszczenia;
  • Szybka rehabilitacja i powrót do zdrowia;
  • Natychmiastowy wynik.

Główną zaletą peelingu PRX-T33 na tle innych zabiegów kosmetycznych jest przywrócenie i odmłodzenie skóry bez zastrzyków.

Wśród wady kosmetolodzy wyróżniają tylko dwa punkty tej procedury:

  • Koszt - cena obierania prx-t33 jest nieco wyższa niż w przypadku konwencjonalnych metod czyszczenia;
  • Niedostępność - nie wszystkie salony kosmetyczne i prywatni kosmetolodzy stosują tę metodę.

Pomimo wad, peeling chemiczny prx-t33 jest zdecydowanie warty rozważenia ze względu na jego skuteczność i niesamowite wyniki.

Wskazania do stosowania

Zmarszczki na twarzy

Peeling chemiczny Prx-t33 pomaga radzić sobie z różnorodnymi problemami skórnymi, w tym zmianami związanymi z wiekiem i głębokim oczyszczaniem.

Producent peelingów określa główny wskazania do stosowania rozwiązanie prx-t33:

  • Zwiotczenie i utrata elastyczności skóry;
  • Serboric zapalenie skóry;
  • Blizny, blizny, ślady trądziku;
  • Ropne formacje i trądzik;
  • Plamy pozapalne i rozstępy;
  • Głębokie i drobne zmarszczki;
  • Pigmentacja sezonowa i wiekowa;
  • Hiperkeratoza naskórka;
  • Photoaging i matowa cera.

Procedura obierania prx-t33 pozwala pozbyć się tych problemów w najkrótszym możliwym czasie. Aby osiągnąć lepszy i trwalszy efekt, profesjonalni kosmetolodzy zalecają co najmniej cztery zabiegi.

Procedura jest przeprowadzana podczas kursu: od czterech do sześciu sesji raz w tygodniu.

Peeling prx-t33 jest uważany za jedną z najwyższej jakości metod leczenia i zapobiegania starzeniu się skóry oraz pozbycia się niechcianych uszczelnień naskórka twarzy. Niestety, nie wszyscy kosmetolodzy wykonują peeling chemiczny prawidłowo, więc musisz wiedzieć o wszystkich niuansach procedury.

Przygotowanie do zabiegu

Krem do twarzy

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji i niewłaściwego stosowania roztworu, procedura jest zalecana wyłącznie w specjalistycznych salonach kosmetycznych lub w prywatnych kosmetologach o wystarczających kwalifikacjach. W domu istnieje ryzyko poparzenia skóry, a wszystkie zasady bezpieczeństwa znajdują się w kabinie.

Peeling PRX-T33 można wykonać nie tylko na skórze twarzy, ale także w dekolcie, na ramionach, brzuchu i innych częściach ciała, które wymagają regulacji.

Procedura peelingu chemicznego prx-t33 z reguły nie wymaga specjalnego przygotowania wstępnego. Wyjątkiem jest hiperreaktywna tłusta skóra. W takim przypadku konieczne jest nałożenie płynu ujędrniającego na twarz na dwa tygodnie przed sesją w nocy.

Peeling PRX-T33

Procedura obierania prx-t33

Peeling prx-t33 jest wykonywany wyłącznie przez profesjonalnych kosmetologów, którzy przestrzegają wszystkich zasad stosowania i usuwania roztworu. W razie potrzeby mogą pomóc klientowi uniknąć niepożądanych skutków dla skóry.

Procedura jest przeprowadzana etapami:

  • Etap 1: oczyszczanie. Kosmetolog traktuje skórę specjalnymi środkami czyszczącymi, eliminując zanieczyszczenia i dezynfekuje alkoholem;
  • Etap 2: aplikacja. Roztwór prx-t33 nakłada się na skórę kilkoma warstwami specjalnym pędzlem z delikatnymi ruchami masującymi;
  • Etap 3: masaż. Lekkimi akcentami specjalista masuje skórę wzdłuż linii masażu twarzy przez trzy do pięciu minut;
  • Etap 4: usuwanie pozostałości. Roztwór usuwa się wacikiem zanurzonym w wodzie destylowanej, następnie skórę traktuje się neutralizatorem wody, a pozostałość zmywa się wodą;
  • Etap 5: odżywianie. Nawilż twarz tłustym kremem, serum lub balsamem. Niektórzy kosmetolodzy sugerują wykonanie specjalnej maski.

Zabiegowi może towarzyszyć lekkie pieczenie lub mrowienie, ale uczucie trwa nie dłużej niż dziesięć do piętnastu minut.

W przypadku silnego dyskomfortu roztwór jest natychmiast usuwany z powierzchni skóry.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Mycie twarzy

Prawidłowa pielęgnacja skóry po zabiegu złuszczania prx-t33 jest bardzo ważna, bez której mogą wystąpić nieprzyjemne konsekwencje w postaci wysuszenia i zranienia skóry lub poparzeń.

Specjaliści identyfikują numer rekomendacje:

  • Wyjątek stanowią agresywne produkty do pielęgnacji skóry: peelingi, balsamy alkoholowe;
  • Odmowa mycia gąbkami i gąbkami na rzecz miękkich produktów bez mydła;
  • Stosowanie odżywczych substancji nawilżających;
  • Abstynencja od przegrzania i bezpośredniego kontaktu skóry ze skórą;
  • Zwracanie należytej uwagi na bilans wodny w ciele.

Kosmetolog może udzielić dodatkowych instrukcji, w zależności od rodzaju skóry i jej stanu po przebiegu zabiegu.

Przeciwwskazania

Zapalenie skóry

Pomimo niewątpliwych zalet obierania prx-t33 istnieje szereg przeciwwskazań, które zabraniają wykonania zabiegu. Zależy to od różnych czynników, ale głównie od obecności alergii i chorób skóry.

Nie obieraj PRX-T33 w następujących przypadkach:

  • Ciąża i laktacja;
  • Obecność reakcji alergicznych na składniki roztworu;
  • Ze zwiększoną wrażliwością skóry;
  • Choroby dermatologiczne;
  • Otwarte rany lub krosty na skórze;
  • Opryszczka podczas nawrotu;
  • Choroby zakaźne;
  • Okres odzyskiwania po operacjach.

Powinieneś również wziąć pod uwagę potrzebę przerw między zabiegami kosmetycznymi. Dwa tygodnie przed peelingiem prx-t33 zabrania się wykonywania jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych.

Recenzje lekarzy i pacjentów na temat obierania PRX-T33

Recenzje

Profesjonalni kosmetolodzy znający procedurę obierania prx-t33 coraz częściej polecają ją swoim klientom, w szczególności tym, którzy mają wyjątkowo wrażliwą skórę. Wynika to z szybkiego okresu rekonwalescencji, braku bolesnych wrażeń i osobistych doświadczeń.

Kovaleva Irina, dermatolog:

Zawsze staram się być na bieżąco i interesują mnie wszystkie innowacje kosmetyczne. Wraz z pojawieniem się rynku obierania, prx-t33 natychmiast zainteresował się procedurą, a pytania od klientów już nadeszły. Kiedy poznałem peeling prx-t33, byłem mile zaskoczony, ponieważ to remedium to prawdziwy przełom w kosmetologii! Po zabiegu znikają nie tylko zmarszczki na twarzy, ale także głębsze. Kolor skóry jest wyrównany, a pory zwężone, zmniejsza się produkcja tłuszczu podskórnego. Teraz polecam peeling prx-t33 wszystkim klientom, ponieważ dla mnie ważne jest, aby zawsze pozostali szczęśliwi i piękni!

Tisovskaya Liliya, kosmetolog:

Ostatnio peeling prx-t33 jest szczególnie popularny wśród moich klientów i w pełni ich wspieram. Włoski środek pomaga w wielu problemach skórnych i chroni przed przedwczesnym starzeniem się. Peeling jest bardzo wygodny ze względu na możliwość stosowania o każdej porze roku, co sprawia, że ​​jest prawie niezbędny w arsenale każdego kosmetologa.

Turova Raisa, kosmetolog-dermatolog:

Zawsze dbam o kondycję moich klientów. W szczególności staram się ich ostrzec przed niebezpieczeństwami związanymi z używaniem różnych środków, których Internet jest pełen, szczególnie niezależny. Jednak w przypadku obierania prx-t33 wszystko jest inne. Na początku korzystałem z innowacji kosmetologii i byłem pod wrażeniem tego efektu. To narzędzie również pasowało wszystkim moim klientom i przyniosło pożądany rezultat po pierwszych czterech sesjach. Peeling prx-t33 jest obecnie jedną z najpopularniejszych i ulubionych procedur nie tylko dla klientów, ale także dla mnie.

Wiele kobiet wypróbowało już peeling prx-t33 i jest gotowe podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu i wynikami po zakończeniu kursu. Dziewczyny w różnym wieku i zawodów zauważają, że peeling prx-t33 działa cuda i pomaga pozbyć się znienawidzonych zmarszczek i blizn.

Angelina, 35 lat, kierownik PR:

Na jednym z przyjęć kosmetolog zasugerował, żebym spróbował nowej procedury o nazwie „peeling prx-t33”. Zawsze jestem gotowy na nowy, szczególnie biorąc pod uwagę, że pojawienie się w mojej pracy jest bardzo ważne i natychmiast się zgodziłem. Zabieg trwał trochę mniej niż pół godziny, w tym procesie nie odczuwałem dyskomfortu, z wyjątkiem lekkiego mrowienia w kościach policzkowych, nawet cieszyłem się z tego procesu. Potem zrobili dla mnie maskę i po 10 minutach mogłem zobaczyć wynik. Po pierwszym zastosowaniu peeling prx-t33 pociągnął za zmarszczki na twarzy i fałdy nosowo-wargowe, a ton twarzy wyrównał i rozjaśnił, plamy na kościach policzkowych zniknęły. Moja twarz była dosłownie odświeżona i zacząłem wyglądać o 5 lat młodziej! Zdecydowanie przejdź przez cały kurs obierania, ponieważ wynik jest tego wart.

Efekt peelingu PRX-T33: przed i po zdjęciach

Karina, 42 lata, redaktor:

Przez całe życie byłem dręczony problematyczną skórą: używałem różnych masek, kupowałem drogie kosmetyki, wydawałem dużo pieniędzy na drogie zabiegi. Wiedząc o moich wysiłkach, mój przyjaciel powiedział mi o nowym peelingu prx-t33, który zgodnie z obietnicami producenta miał pomóc pozbyć się połowy problemów. Postanowiłem przeprowadzić zabieg w profesjonalnym salonie, w którym kosmetyczka mówiła o dodatkowych korzyściach peelingu prx-t33. Wspólnie postanowiliśmy zrobić peeling nie tylko na twarz, ale także na dekolt. Po czterech sesjach całkowicie zniknąłem przebarwienia, zmarszczki wokół oczu zostały usunięte, skóra stała się elastyczna i ujędrniona. Również peeling prx-t33 pomógł pozbyć się blizn po trądziku, co mnie nieopisanie cieszyło. Teraz robię sobie przerwę między kursami i na pewno to powtórzę.

Efekt peelingu prx-t33: zdjęcie przed i po czterech zabiegach

Julia, 29 lat, gospodyni domowa:

Słyszałem o przypadkowym obieraniu prx-t33 od sąsiada, który chwalił się wynikiem po zabiegu. Podobał mi się efekt i postanowiłem wykonać zabieg, uspokojony faktem, że ten rodzaj peelingu jest bezbolesny. Po pierwszej sesji twarz się zmieniła: zaczerwienienie na skórze zniknęło bez śladu, skóra stała się gładka, a blizna na brodzie przerzedzona. Po ukończeniu kursu kosmetyczka poradziła mi nałożenie peelingu prx-t33 na noc, wyłącznie na bliznę, przez kilka dni, aby całkowicie się go pozbyć. Teraz mam idealną porcelanową skórę, której wszyscy zazdroszczą!

Efekt peelingu prx-t33: zdjęcie przed i po pierwszej procedurze

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 oceny, średnia: 3,25 z 5)
Ładowanie ...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko